WHATSAPP HESAPLARIMIZ

BEGİKAD

BEŞİKTAŞLI GİRİŞİMCİ İŞ ADAMLARI VE KADINLARI DERNEĞİ

WHATSAPP HESAPLARIMIZ…

Sevgili BEGİKAD’lılar;

Sosyal medya whatsapp da açtığımız gruplar ile ilgili size bilgilendirme yapmak isteriz. Şu an için 4 adet whatsapp grubumuz mevcuttur. Bu whatsapp gruplarımızın amacı ve kullanılışı aşağıda belirttiğimiz şekildedir.

1- BEŞİKTAŞK : Bu grubumuz, mevcut üyelerimiz ile beraber, üye formlarını doldurmuş fakat yönetim kurulunca üye kabulu gerçekleşmemiş ve giriş aidatlarını henüz yatırmamış üye adaylarımızdan oluşmaktadır. Bu gurubumuzda sabah günaydın, hoş geldiniz dahil, maçlarda kritikler, keyifli yemek ve sohbet, aile, çocuklarımız vb. resimleriniz, Beşiktaş ve genel sohbetler anlamında güzel sözler, bayram kutlamaları vb dahil genel sohbet grubumuzdur. Bu grupta, genel olarak belirlenen whatsapp kurallarımız dahilinde sohbet edebilirsiniz. Bu grubumuzdaki sohbetlerin gece 01.00 den sonraya uzamamasına, diğer üyelerimize rahatsızlık vermeme açısından dikkat etmemiz önemlidir.  Ayrıca işi çok yoğun olan veya rahatsız olan üyelerimiz bu grubu telefonlarından sessize alabilir yada gruptan ayrılmayı tercih edebilir. Karar siz değerli üyelerimize aittir. Arkadaşlarınızdan üye yapmanız halinde, bu whatsapp grubumuza dahil edilmesini isterseniz, Whatsapp gruplarımızdan sorumlu;  Başkan yardımcımız Sayın; Osman Murat Solak veya Yönetim kurulu üyemiz Sayın Gürkan Gürkale ile temasa geçebilirsiniz.

2- BEGİKAD İLETİŞİM: Bu grubumuzda, üyelikleri onaylanmış ve giriş aidatları ile ilk ay aidatlarnı yatırmış tüm resmi üyelerimiz bulunacaktır. Bu grubumuzda, sadece derneğimizce üyelere iletilmesi gereken duyurular yapılacak olup, günaydın dahil sohbet kanalı şeklinde kullanılmayacaktır.

3- BEGİKAD İŞ : Bu grubumuz, üyelerimizin birbiri ile iş ilişkilerini geliştirmek için oluşturulmuş bir gruptur. Burada üyelerimizin kartvizit paylaşımları yapılacak olup, üyelerimiz dilerse yaptıkları işle ilgili tanıtımlar yapabilecektir. Kısacası arz ve talep konusunda birbirimizle iş ilişkilerimizi geliştirmek için kurulan bir gruptur. Örneğin sigortaya ihtiyacı olan bir üyemiz, sigortacı bir üyemizle kontak kurabilecek, çatısı akan bir üyemiz, yalıtım işiyle uğraşan bir diğer üyemizle kontak kurabileceklerdir. Yada henüz üyelerimizde olmasa da, taleplerini yazdıklarında, diğer üyelerimiz kendilerine yardımcı olabileceklerdir. Ayrıca üyelerimiz, yaptıkları işleriyle alakalı yaptıkları kampanyaları, organizasyonları veya üyelerimize özel hizmetleri de buradan duyurabileceklerdir.

4- BEGİKAD YÖNETİM : Bu grubumuz sadece mevcut yönetim kurulumuzdaki üyelerden oluşturulmuş olup, yönetimi ilgilendiren konularda paylaşımlar yapılan bir grup olarak hizmet verecektir.

SOSYAL MEDYA WHATSAPP KURALLARIMIZ

SEVGİLİ ÜYELERİMİZ; SOSYAL MEDYA ALANINDAKİ WHATSAPP GRUPLARIMIZDA DİKKAT ETMENİZ GEREKEN BAZI HUSUSLAR AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

BEŞİKTAŞIMIZ İLE AYNI LİGDE YER ALAN BAŞKA BİR TAKIMA AİT ÖZENDİRİCİ VEYA HAKARET, KÜFÜR İÇEREN NİTELİKTE YAZILAR VE GÖRSELLER PAYLAŞILMASI, YİNE AYNI LİGDE YER ALAN TAKIMLARA AİT GİYİM EŞYALARIYLA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLAR PAYLAŞILMASI, GENEL ANLAMDA KÜFÜR, HAKARET İÇEREN PAYLAŞIMLAR, CİNSEL, SİYASİ İÇERİKLİ PAYLAŞIMLAR, DERNEĞİMİZİ veya DİĞER BEŞİKTAŞ DERNEKLERİMİZİ YEREN, BİZİM DIŞIMIDAKİ DİĞER BEŞİKTAŞ DERNEKLERİNİ ÖVEN PAYLAŞIMLAR İLE ÜYELERİN KENDİ ARASINDA HAKARET VE KÜFÜR İÇERECEK ŞEKİLDE TARTIŞMAYA GİRMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR. AYRICA HERKESİN DİNİ VE SİYASİ GÖRÜŞLERİNE SAYGI DUYARAK DİĞER ÜYELERİMİZİ RAHATSIZ EDEBİLECEK TARZDA PAYLAŞIMLAR YAPILMASI VE BU KONULAR İLE İLGİLİ TARTIŞMALARA GİRİLMESİ WHATSAPP GRUPLARIMIZDA KESİNLİKLE YASAKTIR. HER ÜYEMİZİN BU KURALLARA UYARAK BİRBİRİNE SAYGI DUYACAĞINDAN ŞÜPHEMİZ YOKTUR. KEYİFLİ SOHBETLER.

BEGİKAD

Yön.Kur.Bşk.

İlker BAYRAM

DERGİMiZİN ÜÇÜNCÜ SAYISI YAYINDA!GÖRÜNTÜLE
+