ÜYE AİDAT ÖDEMELERİ

BEGİKAD

BEŞİKTAŞLI GİRİŞİMCİ İŞ ADAMLARI VE KADINLARI DERNEĞİ

ÜYE AİDAT ÖDEMELERİ

Sevgili Üyelerimiz, Dernek üyeliğinizle beraber giriş ve aylık aidat ödeme detaylarınız aşağıdaki gibidir.

1- Tek Kadın Üyelerimiz:

Giriş aidatı: 300TL + Aylık Aidat Tutarı : 80TL dir.  1 yıllık Peşin: 1.260TL dir.

2- Tek Erkek Üyelerimiz:

Giriş Aidatı : 750TL + Aylık Aidat Tutarı: 80TL dir. 1 Yıllık Peşin: 1.710TL dir.

3- AİLE Üyelerimiz: (Birisi kadın ve aynı soyadını taşımak kaydıyla)

Giriş Aidatı : 750TL + Aylık Aidat Tutarı : 120TL dir. 1 Yıllık Peşin: 2.190TL dir.

4- Kurumsal Üyelerimiz: (Ticari İşletmeler)

Giriş Aidatı : 3.000TL + Aylık Aidat Tutarı : 80TL dir. 1 Yıllık Peşin : 3.960TL dir.

AİDAT ÖDEMELERİ

Üyeliği, Üye kabul komisyonunca kabul edilen üyelerimiz;

Giriş Aidatı ve ilk ay aidatını peşin, formlarında belirttikleri ödeme şekli kredi kartı ise tarafımızdan, Bankadan ise: 2 iş günü içinde banka transferi şeklinde yapacaklardır. Giriş aidatı ve ilk ay aidatını yatıran üyelerimizin kesin kabulü takip eden ilk yönetim kurulu toplantısında yapılacaktır. Giriş ve ilk ay aidatını yatırmayan üyelerimizin kesin kabulleri yapılmayacaktır. Ayrıca üyelik başvurusundan sonra, üye kabul komisyonunun onayından itibaren ücretini max 2 ay içinde yatırmayan üye adaylarının başvuru formları iptal edilecektir.

Diğer aylara ait tüm Aylık Aidat tutarları ise; Kredi kartı ise tarafımızdan(her ayın 1 ila 5 i arası), Banka transferi şeklinde ise; her ayın 1 i ila 5 i arası banka transferi şeklinde yapacaklardır. Otomatik ödeme talimatı vermek isteyen üyelerimiz her ayın 1i ila 5i arasına bankalarına otomatik ödeme talimatı verebilirler.

BANKA BİLGİLERİMİZ

Denizbank Köroğlu Şubesi:
Hesap İsmi : Beşiktaşlı Girişimci İş adamları ve Kadınları Derneği

IBAN: TR79 0013 4000 0142 1604 9000 01

AÇIKLAMALAR

Bankaya yatırılan paralarda açıklama kısmına; Aile üyelerimiz, Aile üye numarasını ve aidat cinsini (Giriş Aidatı /Aylık Aidat) / Tekli üyelerimizde üye sicil numarasını ve aidat cinsini (Giriş Aidatı / Aylık Aidat) mutlak belirterek para yatırmaları gerekmektedir.Bankaya yatırılan paralarda açıklama kısmına; Aile üyelerimiz, Aile üye numarasını ve aidat cinsini (Giriş Aidatı /Aylık Aidat) / Tekli üyelerimizde üye sicil numarasını ve aidat cinsini (Giriş Aidatı / Aylık Aidat) mutlak belirterek para yatırmaları gerekmektedir.

Zamanında yapacağınız ödemeler için şimdiden teşekkür eder, aidat ödemelerindeki sorun ve özel durumlarınız için 0533 364 2898  nolu telefondan saymanımız Sayın Gökalp Çakır veya 496 1903 numaralı telefondan Dernek asistanımız Mürşide ALICI hanımdan destek alabilirsiniz.

DERGİMiZİN DÖRDÜNCÜ SAYISI YAYINDA!GÖRÜNTÜLE
+