BAŞKANIMIZIN MESAJI

BAŞKANIMIZIN MESAJI

Sevgili Beşiktaşlılar,

“BEGİKAD” Beşiktaşlı Girişimci İş Adamları ve Kadınları Derneğimiz, Türkiye’deki tüm spor kulüpleri dernekleri arasında, adında kadın üyelerinin varlığını vurgulayan ilk dernektir.

Gurur duyduğumuz bu özelliğimizi sadece ismimizle sınırlı tutmayıp yönetim yapımıza da yansıttık; 19 kişilik yönetim kurulumuzda 7 kadın üyemiz görev üstlenmiştir. Yine yönetim kurulumuzda 12’si erkek, 2’si kadın toplam 14 üyemiz BJK Genel Kurul üyesi olup diğer 5 üyemizin de üyelik başvuruları yapılmıştır.

Yönetim Kurulumuzun erkek-kadın tüm üyeleri Ankara’da iş alanlarında kendilerini kanıtlamış, başarılı iş insanları olmalarının yanı sıra, sosyal sorumluluklar üstlenme konusunda da aktif gönüllülerdir. Ayrıca giderek artan üye sayımızla daha da güçlenerek büyümekteyiz

Yaşamın her alanında omuz omuza ve dayanışarak birlikte olduğumuz kadınlarla birlikte başlattığımız bu girişimle, önemli etkinliklere imza atarak Beşiktaş farkını gözler önüne serme konusunda azimliyiz.

Başta yönetim kurulumuz ve tüm üyelerimizin katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm faaliyet ile organizasyonlarla öncü rolümüzü sürdüreceğimize ve Beşiktaşımızın çatısı altında, kulübümüze yakışır örnek bir dernek olmak için var gücümüzle çalışacağımıza yürekten inanıyorum.

Saygılarımla

BEGİKAD

Beşiktaşlı Girişimci İş Adamları

ve Kadınları Derneği

Yönetim Kurulu Başkanı

İlker BAYRAM

DERGİMiZİN DÖRDÜNCÜ SAYISI YAYINDA!GÖRÜNTÜLE
+